Tirebolu Belediyesi 3 Kamupersoneli Alımı

Tirebolu Belediyesi 3 Kamupersoneli Alımı

Tirebolu Beledyiye Başkanlığı personel alımı ilanı yayınladı. İlkokul mezunlarınında başvurabileceği ilana toplam 3 kişi istihdam edilecek olup son başvuru tarihi 03 Ekim 2018 olup diğer şartlara ulaşabilirsiniz.

Soğutma Sistemi Operatörü 2 kişi alımı için İlköğretim bir okul mezunu olmak yeterli ayrıca, 5 yıl iş 3 yıl meslak deneyimi sahibi olmak iş sağlığı ve yangın güneliği eğitimlerine katılmış olmak soğutma temelleri basınç muhafazası eğitimlerine katılmış olmak, ISO 22000 gıda güvenliği ve hijyen eğitimine katılmış olmak, iş organizasyonu eğitimlerine katılmış olmak şartları vardır.

Durumu alıma  uyan adayların Tüm istenen belgelerin tam olarak kura çekim tarihi olan 15 Ekim 2018 pazartesi günü saat 14:00’den önce Tirebolu Belediye Başkanlığına ibraz ve teslim edilmesi gerekmektedir. Durumu uyan adaylar şahsen veya işkur sitesinden İş İlan No (00004657614) ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlköğretim okul mezunu 1 kişi Telefon Santral Operatörü alımı için Halk Eğitim Merkezi onaylı Telefon Santral Operatörü Kurs sertifikasının olması ve ayrıca 5 yıl iş deneyim ve en az 4 yıl meslek deneyim şartı aranmaktadır.İşkur üzerinden başvuran adayların kura çekiliş tarihi olan 15 ekim 2018 tarihinden önce teslim etmesi gerekmektedir. Başvuracak adayların şahsen Tirebolu Belediye Başkanlığına veya İşkur resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00004657468) ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE