TİGEM 14 Şehirde 696 İşçi Alımı Yapacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 696 adet geçici mevsimlik işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 08:53 22.10.2020, 11:32
TİGEM 14 Şehirde 696 İşçi Alımı Yapacak

TİGEM 14 Şehirde 696 İşçi Alımı Yapacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 696 adet geçici mevsimlik işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Son başvuru tarihi olarak 23.10.2020 tarihi bildirildi.

Başvurularını İŞKUR üzerinden yapmak zorundasınız. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapın ve İŞ İLANLARI kısmına giderek İŞ YERİ ÜNVANI kısmına TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yazarak ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?615c3177-2518-4421-a0e2-ffb2e3c4450e

ALIM YAPILAN İLLER

1. Konya Kadınhanı, Sarayönü

Altınova Tarım işletmesi müdürlüğü

Gözlü Tarım İşletmesi Müdürlüğü

Konuklar Tarım İşletmesi Müdürlüğü

2. Eskişehir Mahmudiye

Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü

3. Şanlıurfa Ceylanpınar

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü

4. Adana Ceyhan

Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü

5. Muğla Dalaman

Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü

6. Amasya Gökhöyük

Amasya Tarım İşletmesi Müdürlüğü

7. Bursa Karacabey

Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü

8. Iğdır Aralık

Kazım Karabekir Tarım İşletmesi Müdürlüğü

9. Aksaray

Koçaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü

10. Kırşehir Boztepe

Malya Tarım İşletmesi Müdürlüğü

11. Ankara Polatlı

Polatlı Tarım İşletmesi Müdürlüğü

12. Malatya Akçadağ

Sultansuyu Tarım İşletmesi Müdürlüğü

13. Kırklareli Lüleburgaz

Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü

14. Sivas Ulaş

Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü

ÖZEL ŞARTLAR

1. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Askerlik ile ilişiği olmaması gerekiyor.

2. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin "B, B1, C, C1, D, D1, F, G" Sınıfı Sürücü Belgelerinden birine sahip olmak.

3. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin 2 yıl süreyle bu meslekte çalıştığını; SGK’dan hizmet bildirim cetveli dökümü, çalışma belgesi, bonservis belgelerinden en az birisi ile belgelendirmek.

EĞİTİM ŞARTLARI

1. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Metal teknolojisi kaynakçılık alanı bölümü mezunu olmak veya dengi mesleki öğretimlerden mezun olduğuna dair belgeye sahip olmak.

2. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Diğer Orta öğretim mezunu olanlardan;

A. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin konusu ile ilgili M.E. B. veya ilgili Bakanlık onaylı sertifikası veya bonservisi olmak,

B. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Çıraklık Eğitim Merkezinden bu branşta Ustalık veya Kalfalık Kaynakçı belgelerinden en az birisine sahip olmak,

C. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Yasa gereği Mesleki Yeterlilik Belgesi gerektiren işlerde, söz konusu belgeye sahip olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)