Ticaret Bakanlığı Kadrolu 60 Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Ticaret Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 60 adet Ticaret Uzman Yardımcısı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 00:15 25.12.2020, 11:19
Ticaret Bakanlığı Kadrolu 60 Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı Kadrolu 60 Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Ticaret Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 60 adet Ticaret Uzman Yardımcısı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ticaret Uzman Yardımcısı alımı ilanı başvurusu 28.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ticaret.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?da53a1d8-5039-4d0b-ab59-d86e53a5fdc4

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TB Uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TB Uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TB Uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TB Uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TB Uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TB Uzman alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TB Uzman alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TB Uzman alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)