Ticaret Bakanlığı İş İlanları

Ticaret Bakanlığ tarafından yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanları bilgileri içinde Ticaret Bakanlığ bünyesinde istihdam edilmek üzere 60 personel alımı ve memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.06.2021, 15:48 18.06.2021, 00:13
Ticaret Bakanlığı İş İlanları

Ticaret Bakanlığı İş İlanları

Ticaret Bakanlığ 60 personel ve memur alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin iktisat, kamu yönetimi, hukuk, işletme ve maliye gibi bölüm mezunu olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


60 personel alımı ve memur alımı alımı ilanı son başvuru tarihi 23.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Ticaret Bakanlığ 60 personel alımı ve memur alımı alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. 60 personel Ticaret bakanlığı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 60 personel Ticaret bakanlığı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 60 personel Ticaret bakanlığı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. 60 personel Ticaret bakanlığı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 60 personel Ticaret bakanlığı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 60 personel Ticaret bakanlığı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İnşaat mühendisi 92 1 ay önce
İnşaat mühendisi ne zaman Alınacak