THY Yolcu Makam Şoförü Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Türk Hava Yolları yolcuları için hizmet vermek amacı ile Makam Şoförü alımı yapılmaktadır. Son başvuru 23 Ağustos olarak ilan edildi. Tüm detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 13.08.2019, 22:43 17.08.2019, 23:13
THY Yolcu Makam Şoförü Alımı Yapıyor

İŞKUR resmi internet sitesinde duyurduğu Türk Hava Yollarında istihdam edilmek üzere THY yolcularına hizmet vermek amacı ile makam şoförü alımı ilanı vermiştir. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi olan 23 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru şartları ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Şoför alımı başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, İstanbul Anadolu Beykoz da ikamet etmesi, en az lise mezunu olması, 3 yıl deneyime sahip olması, Gizliliğe ahlaki değerlere özen göstermesi, Dış görünümü ve diksiyonu düzgün olması, Askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Adaylar yukarıdaki şartlara haiz olması durumunda başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru şartlarına haiz olmayan adayların başvuruları red edilecektir. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi olan 23 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Başvuru tarihini kaçıran adaylar kesinle ertesi gün veya geçmiş başvuru alınmayacak olup adayların süreci takip etmeleri istenmektedir.

THY İstanbul Makam şoförü personel alımı detayı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Issiz 1 yıl önce
Issizim