THY İle Türk Telekom Bayileri Personel Alımları

Türk Hava Yolları THY ile Türk Telekom Bayileri personel alımları yapmaktadır. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan ile en az ilköğretim mezunları arasından başvurular kabul edilmektedir.  Başvuru için genel ve özel şartlar haberin detayında…

Kamu Personeli Alımı 14.05.2019, 00:01 14.05.2019, 13:53
THY İle Türk Telekom Bayileri Personel Alımları

THY ve Türk Telekom İŞKUR iş ilanları personel alımı ilanı yayımlamıştır.  Alımlara başvuracaklar en az ilköğretim mezunu olması istenmektedir. THY personel alımı 2 İle yapıyor. Türk Telekom personel alımı İstanbul ve Kars illerine yapmaktadır.Türk Telekom Beg Mağazacılık bayisi İŞKUR üzerinden farklı kadro ve şehirlerde personel alım ilanı yayımlamıştır. Yayımlanan ilanlarda kadro dağılımı şu şekildedir. İstanbul iline çağrı merkezi elemanı satış temsilcisi ve Kars iline ise satış danışmanı uzman personeli alınacağın duyurdu. Alımlar başlamış olup son başvuru tarihleri farklılık gösterdiğinden aşağıda iş ilan numaraları vermiş olduğumuz linki kontrol etmeniz gerekmek.

İstanbul çağrı merkezi personel alımı için: Tele satışta görev yapacak ofis içinde çalışacak bayan eleman aranmaktadır. İnternetten başvuru yapan adayların başvur butonuna tıkladıktan sonra işveren ile irtibata geçmesi gerekmektedir. En az öğrenim seviyesi: Ortaöğretim lise ve dengi okullardan mezun olanlar. Bayan 18- 35 “24.05.2001 - 25.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler. Tercih Edilen İkamet İlçeleri: tuzla, Maltepe, Pendik, Üsküdar, kartal, Kadıköy olarak belirtilmiş. İş ilan 00004949390 numarası ile 10 kişi personel alınacağı duyurulmuştur.

İstanbul satış temsilcisi plasiyer personel alımı: Kurumsal satış yöneticisi ve ofis içinde çalışacak personel istihdam edilecek. Tercih edilen ikamet ilçeleri: sancak tepe, tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Üsküdar, şile, kartal, Kadıköy olarak belirtilmiştir. İş ilan 00004973732 numarası ile 2 kişi alınacağı ilan edilmiştir.

Kars satış danışmanı  uzmanı personel alımı: Türk Telekom Satış mağazasında satış ve iletişim üzerine çalışan alınacaktır. Bay - bayan farketmez 25-30 yaş aralığında tecrübeli olması öncelik sebebidir. Mağaza Faik bey cad. Gratis Mağazası Karşısındadır. İş ilan 00004970103 numarası ile 1 kişi alınacaktır.

THY İstanbul 2 kişi büro memuru alımı için; en az ilköğretim mezunu olması isteniyor. OFİS DESTEK ELEMANI: Apron giriş izni ve daimi kart işlemlerinin takibi, seyahat ( uçak, otel vs.) organizasyonların yapılması, finans ay kapanışı kayıtlarının kontrolü ve iade fatura düzenlenmesi, şirkette kullanılan yazılımlar üzerinden çeşitli taleplerin oluşturulması işlerinde.

Atölye destek personeli alımı için: Atölyenin genel tertip ve düzeninin sağlanması, yardımcı işlerin takibi, dokümantasyon, arşivleme, departmanlara idari işler desteği, şirkette kullanılan yazılımlar üzerinden çeşitli taleplerin oluşturulması işleri. Engelli kadrosu için 00004939368 ilan numarası ile 16 Mayıs 2019 bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Beden işçisi personel alımı için: 2 kişi 00004939970 ilan numarası ile en az ilköğretim mezunu ve 17 Mayıs 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Alım Muğla şehrine yapılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Melina özturk 2 yıl önce
THY İstanbul 2 kişi büro memuru alımı icin link yok
Beyza Doğan 2 yıl önce
inşAllah olur başaracağına eminim