THY 100 Teknik Personel Alımı Yapıyor

İşkur üzerinden yayınlanan resmi ilanla Türk Hava Yolları bünyesinde İstanbul da istihdam edilmek üzere 100 teknik personeli alımı yapılıyor.

Kamu Personeli Alımı 07.01.2019, 11:55 07.01.2019, 14:04
THY 100 Teknik Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları tarafından İşkur resmi internet sitesi üzerinden yapılan ilan ile İstanbul da çalıştırılmak üzere 100 Uçak Bakım Teknisyeni alımı yapılıyor.

4760664 işkur ilan numarası ile yapılacak olan 100 uçak bakım teknisyeni personel alımlarına başvurular 10 Ocak 2019 tarihinde son bulacak olup adaylar arasında Eskişehir Merkez de ikamet edenler tercih edilmektedir. Adayların 18 ile 28 yaş aralığında bulunması gerekmektedir.

T.C. vatandaşı olması, 01 Ocak 1991 sonrasında doğmuş olması, Adli sicil, adli sicil arşiv kaydı ve GBT kaydı bulunmaması, vardiyalı düzende çalışabilmesi, teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmesi,

Herhangi bir sağlık problemi bulunmaması (İşitme kaybı, renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar), birden fazla işi üstlenebilmesi, pratik ve sonuç odaklı olması, öğrenmeye ve çalışmaya hevesli olması, takım çalışmasına yatkın olması,

SHGM onaylı Modül 6, Modül 7 ve Modül 11A sertifikalarına sahip olması, en az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak (YDS:45 ve üzeri), Hidrolik ve mekanik uçak komponentlerinin arıza tespit, bakım ve onarımlarını yapabilecek, teknik resim okuyabilen ve yorumlayabilmesi gerekmektedir.

İlgilenen adayların Meslek Yüksek Okullarının; Döküm, Endüstriyel Kalıpçılık, Gemi Makineleri,  Lastik ve Plastik Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metalurji, Otomotiv Teknolojisi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinin  herhangi birinden mezun olan adaylar başvurabilecektir.


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Harun Altan 2 yıl önce
Bu sartlari ben taşisam size niye calisayim kendi ucak fabrikami kurarim
Drk 2 yıl önce
Alinacak kisilerin isimlerini yazsalardı keşke böyle zor olmuş
Fatma yüksel 2 yıl önce
Kendime güveniyorum çalışmak istiyorum teşekkür ederim
Halil Gokce 2 yıl önce
Konya meram da yasıyorum sigortalı ıs arıyorum 05422698144