TEMSAN Sözleşmeli Mühendis Alımı İlanı Bugün Yayımlandı

TEMSAN tarafından görevlendirilmek üzere alınacak olan mühendis alımı için sözleşmeli personel alımı ilanına çıkılmıştır.

Kamu Personeli Alımı 09.09.2019, 07:00
TEMSAN Sözleşmeli Mühendis Alımı İlanı Bugün Yayımlandı

Türkiye genelinde kamu kurum ile kuruluşlarının noksanlığını sabitlediği ve ilgili personel istihdam birimleri ile insan kaynakları tarafından üzerinde çalışmalar yapılarak talep edilecek kriterlerin oluştuğu istihdam ilanları yayımlanmaktadır.

Yayımlanan her ilan için ayrıca kılavuzlar da yayımlanmaya devam ederken, kamu personeli olarak hizmet vermek isteyen her adayın bahsi geçen kılavuzları inceleyerek ilgili başvurularını hazırlamaları gerekmektedir.

Yayımlanan son ilanlardan edinilen bilgilere göre bugün itibari ile bir yeni personel alımı süreci daha başlatılmış olup; kurum, unvan, kontenjan ve şehir bilgilerine dair açıklamalar da yapılmıştır.

TEMSAN tarafından yapılacağı açıklanan nitelikli personel alımı için verilen bilgilere göre alımların sözleşmeli personel alımı kategorisinde yapılacağı açıklanmıştır.

Engelli personel alımı kategorisinde çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre; alımların görev yeri Ankara şehri olup; TEMSAN Genel Müdürlüğü tarafından 1 kişiye mahsus olmak üzere Makine Mühendisi unvanı ile istihdam gerçekleştirilecektir. 

Adayların Makine Mühendisliği lisans mezuniyetine ve engelli kadrosunda hizmet verecek özelliklere sahip olmaları şarttır. Başvuru yapacak olan adaylar ilgili müdürlüğe en geç 13 Eylül 2019’a kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İşsiz gençler 11 ay önce
Bizde şu işsiz mühendislere iş var zannettim malesef türk gençliği yok gidecek herhalde

Gelişmelerden Haberdar Olun

@