TEMSAN Farklı Şehirlere 30 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı

İşkur üzerinden yapılan ilan ile TEMSAN’a 30 kamu personeli alım ilanı bugün yayımlandı. Tükiye nin farklı şehirlerine alınacak personeller için lise, ön lisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir.

TEMSAN Farklı Şehirlere 30 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı

İŞKUR üzerinden Temsan’ın 4 Aralık 2018 tarihinde yayınladığı ilan ile çeşitli şehirlere 30 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurabilecekler lise, ön lisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. 10 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar ülke genelinden herkes başvuru yapılabilir.

00004748636 iş ilan numarası ile Elektrik Elektronik Mühendisi 14 alım ilan edilmiştir. KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Elektrik Elektronik Fakültesi mezunu başvuru yapabilecektir.

00004748819 işkur ilan numarası ile 10 kişilik Makine mühendisi ünvanlı kamu personeli alımı yayımanmıştır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Makine Mühendisliği mezunu olması gerekmektedir. KPSS 60 puanla başvuru alınacaktır.

Kimya mühendisi 1 kişi alımı için 00004748846 iş ilan numarası olarak işkur üzerinden verilmiştir. Kimya Metalürji Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültesi ve Kimya Mühendisliği mezunu olan başvuru yapabilir.

Elektrik Elektronik Mühendisi 2 kişi 00004749327 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Elektrik Elektronik Fakültesi mezunu başvuru yapabilir. KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır.

İnşaat Mühendisi alımı 2 kişi için 00004749377 olarak yayınlanmıştır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve İnşaat Mühendisliği mezunu olması gerekmektedir.

Makine mühendisi alımı 1 kişi için iş ilan numarası 00004749334 olarak ilan numarası verilmiştir. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Makine Fakültesi ve makine mühendisliği bölümü mezun olması gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE