Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden Temizlik ve güvenlik görevlisi alımı için ilan yayınlandı. İstanbul iş ilanları kapsamında İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Galatasaray üniversitesi 3 Temizlik görevlisi ve 2 adet Güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 13.08.2020, 10:40 14.08.2020, 00:03
Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden Temizlik ve güvenlik görevlisi alımı için ilan yayınlandı. İstanbul iş ilanları kapsamında İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Galatasaray üniversitesi 3 Temizlik görevlisi ve 2 adet Güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Başvurmak isteyen adayların İŞKUR sitesi üzerinden temizlik görevlisi için 00005626378, Güvenlik görevlisi alımı için 00005626297 numaralı ilan numarası ile başvuru yapmak zorundadırlar.

Temizlik personeli Alımı İçin Şartlar

ilan numarası 00005626378

1.) Başvuran adayların 24 saat vardiyalı sistemde çalışmalarına ve dış mekanlarda çalışmalarına engel her hangi bir durumunun olmaması gerekmektedir.

2.) Tüm adayların 40 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

3.) İş ilanlarına Talepler İstanbul  iline bağlı ilçeler düzeyinde olup, ilan tarihi itibarıyla İstanbul’da ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir.

4.) Temizlik görevlisi için başvuran tüm adayların Hijyen sertifikasına sahip olması gerekmekte.

5.) Tüm Adayların, başvurunun son günü itibarıyla meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartları haiz olması gerekiyor.

6.) 18-40 yaş arası olmak gerekiyor.

Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için aranan şartlar

ilan numarası 00005626297

1.) Tüm Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmalarına ve dış mekanda çalışmalarına engel durumunun olmaması gerekmektedir.

2.) Adayların 40 yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir.

3.) Talepler İstanbul  iline bağlı ilçeler düzeyinde karşılanacak olup, ilan tarihi itibarıyla İstanbul’da ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir.

4.) Güvenlik görevlisi ilanı için adayların 5188 sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak-temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valilik tarafından verilmiş olan geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.

5) Güvenlik görevlisi ilanı için başvurmuş tüm adayların Gece veya Gündüz 8 ve 12 saatlik vardiyalı sistemde Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde dış mekânlarda çalışmaya engel durumunun olmaması gerekiyor.

6) Güvenlik görevlisi ilanı için adayların en az 170 cm boyunda olması, adayın boyundan 15>Kilo-Boy-100 belirtilen formüle göre 15 birimden fazla olmaması gerekmektedir.

7) Adayların, başvurunun son günü itibarıyla meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartları haiz olması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Gülcan sivri 10 ay önce
Ben temizlik için baş vurmak istiyorum başvuruları beceremiyorum bana burdan yardımcı olurmusunuz 6 yıldır bu işi yapıyorum yaşım 37 lütfen
Taşkın 10 ay önce
41 yaşındayım başvuru yapabilirmiyim tecrübem oldukça fazla (Galatasaraylı yım)
İbrahim karaca 10 ay önce
Bende iş arıyorum calışmak istiyorum
Hamdi Birinci 7 seneden beri bu meslekteyim hzrım 10 ay önce
Trabzonluyum 7 seneden beri bu mslekle uğraşyırum amirlik vasıfımda vardır kimlik kartmn gecerlilik süresi mevcuttur calışmaya hazırım