Telekom ve Noter 3 İlde Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında Telekom ve Noter’de istihdam edilmek üzere 3 İlde personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için şartlar ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.12.2019, 10:31 06.12.2019, 11:27
Telekom ve Noter 3 İlde Personel Alıyor

Yayımlanan ilan çerçevesinde Telekom ve Noter’e İŞKUR üzerinden personel alımı yapılacağı duyurulmuş olup başvuruda bulunmak isteyen adaylar için online başvurular açıktır. Tüm detayları aşağıda verilen ilan için ilgili adayların başvuru şartlarını son başvuru tarihlerini incelemeleri gerekmektedir.

Telekomünikasyon sektöründe istihdam edilmek isteyen adaylar Türk Telekom Grup şirketlerinde 8 kişi çağırı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapılmaktadır. Tercihen deneyim sahibi, lise veya üniversite mezunu, Office uygulamalarını bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 35 yaşını bitirmemiş ve erkek adayların askerliğini bitirmiş olması gerekmektedir.

Telekom çağrı merkezi müşteri temsilcisi için İŞKUR iş ilan 00005252817 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Noter katibi alımı için lise mezunu, bilgisayarı iyi derecede kullanabilen, askerlik hizmetini tamamlamış, F klavye kullanabilen, 18 – 25 yaş aralığı erkek personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alınacak personel Konya 8. Noterliğinde büro memuru olarak görev yapacaktır. İŞKUR iş ilan 00005291248 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Noter büro memuru alımı için en az lise ve en fazla önlisans mezunu adaylar arasından personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru şartları arasında saygılı, dürüst, hoşgörülü, noterlik işlemlerinde yetişmeye istekli ve güler yüzlü adaylar arasından alım yapılacaktır. İŞKUR iş ilan 00005252202 numaralı ilana başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)