Telekom Evde Çalışacak Personel Alımı

Türk Telekom kuruluşu AssisTT kurumu yayınladığı personel alımı ilanlarında kendi evinde her gün 5 saat çalışacak personel alımı yapacağını bildirdi.

Kamu Personeli Alımı 26.02.2021, 00:45 27.02.2021, 15:11
Telekom Evde Çalışacak Personel Alımı

Telekom Evde Çalışacak Personel Alımı

Türk Telekom kuruluşu AssisTT kurumu yayınladığı personel alımı ilanlarında kendi evinde her gün 5 saat çalışacak personel alımı yapacağını bildirdi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişiler aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmekte.

Başvuru yapmadan önce AssisTT sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://assistt.hrpeak.com/NL8QZLBU768CY6MNJ9MCZFHM7Z.JOB

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

Adıyaman

Ankara

Çorum

Giresun

Kırıkkale

Ordu

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. AssisTT Telekom Evde iş ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)