Teknosa 5 Şehirde 9 Branşta Personel Alıyor

Teknosa Kurumsal Mağazalar Zinciri 5 şehirde 9 branşta personel alımı ilanı yapmıştır. Teknosa iş ilanlarına başvurular nasıl yapılmakta ve detaylar neler. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 29.02.2020, 10:54 03.03.2020, 12:09
Teknosa 5 Şehirde 9 Branşta Personel Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra kurumsal mağazalarda iş ilanları vererek iş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde duyurular yayınlamaktadırlar. Teknosa teknoloji mağazalar zinciri bu anlamda personel alımı yapacağını duyurdu.

Teknosa mağazalar zinciri alımı yapacağı personel ilanlarını resmi web sitesi üzerinden ilan etmiştir. Buna göre 5 şehirde 9 branşta personel alımı unvanları ve şehirler neler, başvuru şekli ve esası neler.

Personel alımı branşlar neler; Sakarya Mağaza Satış Danışmanı, Kocaeli Mağaza Satış Danışmanı, İstanbul (Engelli) Mağaza Satış Danışmanı, Bolu Satış Danışmanı ve Diğer Personel alımları, İklimsa Satış Yöneticisi İzmir Category Manager gibi unvanlarda personel alımı yapacak.

Başvurular nasıl yapılacak; Teknosa personel alımları resmi internet sitesi https://bit.ly/2TjWW3s linki üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak linki tıklayan adaylar öncelik olarak kendilerine uygun branşları seçip şartlarını kontrol ettikten sonra başvurusunu tamamlayabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)