Teknik Personel ve Büro İşçi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre KPSS şartsız en az ilköğretim mezunu Teknik personel ve Büro işçi personel alımları başlamıştır. Başvuru için şartlar neler, kimler başvurabilir…

Kamu Personeli Alımı 06.05.2019, 20:53 07.05.2019, 10:34
Teknik Personel ve Büro İşçi Personel Alımı

İŞKUR yayımladığı ilanlar ile teknik personel ve büro işçi alımı iş ilanları 6 Mayıs 2019 tarihinde duyurdu. İlanlara başvuracak adaylardan KPSS şartı aranmayacağı gibi en az ilköğretim mezunu olanların başvurusu alınacaktır. İŞKUR ilanları üzerinden aşağıda verilen numaralara online veya şahsen başvuru yapılmakta. Elektrik teknisyeni, büro işçisi ve çiftçi alımı olarak yapılıyor.

Burdur Karataş Sulama Birliği İŞKUR web sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre büro işçisi ve çiftçi kadrolarında görevlendirmek üzere 10 personel alımı yapılacak.

Büro işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması 18 yaşında olması, en az ilköğretim mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve 5 yıl deneyim sahibi olması, Burdur il ve ilçelerinde ikamet ediyor olma yer almakta. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004963259 olarak verilmiştir.

Çiftçi alımı için adayların: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma 18 yaşında olması, en az ilköğretim mezunu olman A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları Burdur il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004963257 olarak verilmiştir.

Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği yayımladığı personel alımı ilanında elektrik teknisyeni kadrosuna görevlendirmek üzere personel alım yapacağını söyledi.

Adayların son başvuru tarihine kadar iş ila numarasıyla beraber İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmekte. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004962150 olarak belirtilmiştir.

Elektrik teknisyeni alımı için adaylar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmaması anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması en az 18 yaşında olması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)