Tekirdağ İli Kamu Daimi Şoför Büro Personeli Temizlik Görevlisi Alımı

2019 Haziran İŞKUR kurum dışı kamu işçi alım ilanları ile Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesine daimi personel alımları yapılıyor. Belediye personel alımı ilanı ayrıntıları neler? Kimler nereye başvurabilecek?

Kamu Personeli Alımı 02.06.2019, 13:50 03.06.2019, 01:02
Tekirdağ İli Kamu Daimi Şoför Büro Personeli Temizlik Görevlisi Alımı

2019 Haziran Belediye işçi alımı İŞKUR üzerinden Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesine üç ayrı ilan ile Belediye bağlısı Marmaraereğlisi Temizlik ve Katı Atık Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesine 3 kişi kamu büro personeli, 9 kişi kamu temizlik işçisi, 8 kişi kamu Şoför yük taşıma kamu personeli alımı yapılıyor.

Alınacak olan 3 kişi büro memuru alımlarında adayların T.C Vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, askerlikle ilişiği bulunmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması ve Tekirdağ il sınırlarında ikamet etmesi gerekmektedir.

Diğer bir belediye işçi alımı 9 temizlik görevlisi işçi pozisyonuna alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, adli sicil kaydı olmaması ve Tekirdağ il sınırlarında ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Haziran yeni iş ilanı ile belediye işçi alımı 8 Şoför alımı ve yük taşıma pozisyonuna işçi alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, adli sicil kaydı olmaması ve Tekirdağ il sınırlarında ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesi Kurum dışı kamu işçi alımı ile 20 kamu personeli alımı ilanlarına başvurmak isteyen adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar nufus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı, ve sağlık raporu ile Marmaraereğlisi Belediyesine başvurmaları gerekmektedir.

Belediye 20 işçi alımında işçiler daimi pozisyonda ve marmaraereğlisi belediye hizmet alanı sınırları dahilinde istihdam edileceklerdir.   
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Ahmet barlak 2 yıl önce
Is ariyorum
UmmU parapan 2 yıl önce
VE DÜSUNUP Duruyum tap işin yöntemini öreniyusun işten cıkarıyurllar ve işe it yacım olluyu aldım maş kiredillerimi ödüyurum cook uzüluyum cıkcam gun velecek diye Tekirdağ 3 cu kısım devllet astanesi
GÜLHAN ÖZTÜRk 2 yıl önce
Banada is yokmu sekiz aydir is bulamiyom