Tekirdağ Belediyesi İlkokul Mezunu 36 Daimi İşçi Alımı

Tekirdağ il sınırlarında olan Saray Belediyesi'nin şirketi olan Saraykent Turizm, Personel Hizmetleri Ticaret şirketi İŞKUR üzerinden alım ilanı yayımlandı. Alım için 36 kadro ayıran belediye işçileri daimi statüsünde çalıştıracak. Alınacak personelin kadrosu beden işçisi olurken öğrenim şartı ise en az ilkokul mezunu olacak. İşte Saray Belediyesi'nin 36 daimi işçi alım ilanı detayları.

Kamu Personeli Alımı 26.09.2019, 22:45 27.09.2019, 10:20
Tekirdağ Belediyesi İlkokul Mezunu 36 Daimi İşçi Alımı

Belediyeler, daimi ya da geçici personel alımı yaparak vatandaşlara sundukları hizmetleri aksatmadan sürdürmek istemektedirler. Bu kapsamda belediyeler gerek kendi özel bütçelerinden gerekse İŞKUR destekli personel alım ilanları yayınlıyor. Yayımlanan ilanlardan bir tanesi de Saray Belediyesi'nden geldi. Belediye'den yapılan açıklama göre 36 daimi işçi alınacak.

Sarayken Turizm, Personel Hizmetleri Ticaret şirketi yayımlanan duyuruda en az ilkokul mezunu olan beden işçisi alımı için düğmeye bastı. Alım şartlarında yer alan son altı ay içinde Saray ilçe sınırları içerisinde ikamet etmiş olma ve askerlikle ilişiği bulunma durumlarını sağlayan adayların başvuru yapacaktır. 

Yayımlanan ilanda aranan diğer şartlar ise emekli olmamak ve kamu haklarından mahrum olmamaktır. Duyuruda yer alan önemli hatırlatmalardan bir tanesi de adaylara güvenlik soruşturmasının yapılacağıdır. 

İlana başvuru yapmak için sirket@saray.bel.tr adresine şartların sağlandığı bir özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. Başvuruların yalnızca bu mail adresinden yapılacağı ilana posta yoluyla başvuru yapan adayların müraacatları değerlendirmeye alınmayacaktır. Özgeçmişler değerlendirildikten sonra, alım şartlarını taşıyan ve işe uygun adaylara dönüş yapılacak, görüşme ayarlanacaktır.

Mülakat ve görüşme yerlerinin de belli olduğu ilanda 07.10.2019 tarihinde başvuruları olumlu sonuçlanan adaylarla görüşme yapılacaktır. Mülakat saatleri ise 08.00-12.00 saatleri arasında olacağı kamuoyuyla paylaşılmıştır.

Tekirdağ Saray Belediyesi 36 daimi işçi alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)