Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı

Beko Loder Operatörü Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek için 2 adet Beko Loder Operatörü Alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 20.11.2020, 12:03
Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı

Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı

Beko Loder Operatörü Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek için 2 adet Beko Loder Operatörü Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı son başvuru tarihi 23.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: 100. Yıl Mahallesi Cenk Sokak No: 13 / 5 Süleymanpaşa - Tekirdağ

İrtibat kurulacak kişi: Gülçin Karadağ

İrtibat telefonu: 0 282 263 50 01

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Tekirdağ Belediyesi Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)