TEDAŞ Personel Alımı

Kamu kurumları için duyurulmuş olan kamu personel alımı ilanı ÖSYM KPSS 2021 tercihleri kapsamı dahilinde TEDAŞ, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü KPSS 2021/1 lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunları arasından memur alımı, işçi alımı ve personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 06.07.2021, 11:00 07.07.2021, 12:02
TEDAŞ Personel Alımı

TEDAŞ Personel Alımı

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü için 7 tane personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından belirtilmiş olan şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü 7 adet memur alımı son başvuru tarihi 08.07.2021

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü 7 tane personel alımı ilanına başvuru için

Aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


https://ais.osym.gov.tr


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Türkiye Elektrik Dağıtım yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Türkiye Elektrik Dağıtım ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


Türkiye Elektrik Dağıtım yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Türkiye Elektrik Dağıtım duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Türkiye Elektrik Dağıtım ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Türkiye Elektrik Dağıtım yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı