TCDD Şehirlere 217 Kamu Personeli Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları yayımladığı ilana göre 60 şehre kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. TCDD kamu personeli alımı başvuru şartları ve kadro dağılımı ile tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.12.2019, 00:01
TCDD Şehirlere 217 Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan ilana göre TCDD 60 şehre 217 kamu personeli alımı yapılacağı (DPB) Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmıştır. İlgili adayların başvuru şartları neler ve kimlerin başvuruda bulunacağı haberimizde verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adaylar için başvuru formu: Nüfus cüzdan fotokopisi, Askerlik durum belgesi, KPSS sonuç belgesi, Öğrenim belgesi, Adli sicil kaydı ve İş talep formu fotoğraflı olacak şekilde istenmektedir.

İlgili adaylar Türkiye İş Kurumu İŞKUR 26 Aralık 2019 tarihinde müracaat açılacak olup adaylar sadece bir işe başvuruda bulunacak olup ilgili okul bölümlerinden mezun olanların başvuruları kabul edileceği duyurulmuştur.

Türkiye İş Kurumu tarafından bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanacak 1’er adet resimli İş Talep Bilgi Formunu ve Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak internet adresinde ilan edilen tarihe kadar, TCDD Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı İşçi İstihdam ve İş Mevzuatı Şubesi Oda No:2050 Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine şahsen veya postayla teslim edeceklerdir.

Alınacaklara verilecek unvanlar; mekanik vasıta, cihaz ve vinç operatörü, kaynakçı, vagon imal ve tamircisi, motor tamircisi, elektrikçi, lokomotif tamircisi, tezgah makine ve talaşlı imalat işçisi ve makinist işçi olarak alımlar yapılacaktır.

TCDD kamu personeli alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ismail 1 yıl önce
TCDD iş bilen elemanı seçmesi .istecrübesi araması güzel fakat yaş sorun olmazise güzel olur tam.aradığım ilan inşAllah. nasip olur