TCDD Engelli ve Hükümlü Kamu Personeli Alıyor

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünün yayınladığı resmi ilan ile müdürlük bünyesinde istihdam edilmek üzere engelli ve eski hükümlü kamu işçisi alacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 30.01.2019, 02:35 30.01.2019, 02:43
TCDD Engelli ve Hükümlü Kamu Personeli Alıyor

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ilan ile engelli ve eski hükümlü olmak üzere toplam 5 (Beş) kamu işçisi alımı Demiryolu Hattı Bakım İşçisi ünvanıyla yapılacak. Alım ayrıntıları ise şöyledir.

Alınacak kamu işçisi engelli 3 (Üç) personel TCDD işletmesi genel müdürlüğü 3.Bölge Manisa 334 Yol Bakım Şefliğine 1 kişi, 7. Bölge Afyonkarahisar 724 yol bakım şefliğine 1 kişi ve 6. Bölge Adana 634 yol bakım şefliğine 1 kişi olarak alımlar yapılacak.

Alınacak 2 (İki) Eski hükümlü kamu işçisi demiryolu hattı bakım onarımcısı ünvanlı alım ise 3. Bölge Basmane 311 Yol Bakım Şefliğine 1(Bir), 7. Bölge Afyonkarahisar 724 yol bakım şefliğine 1 (Bir) kişi olarak yapılacaktır.

Alımlar ilkokul ve lise mezunları düzeyinde yapılacak olup 05 Şubat 2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu Müdürlüğünce ilana çıkılarak başvurular alınacaktır.

İŞKUR a yapılan başvurular sonrası oluşacak listede yer alan adaylar noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınavına katılmak için 19 Şubat 2019 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/Ankara adresine gelerek,

Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemler bakım onarım işlerinde en 6 ay çalıştığını gösteren işyerinden alınan belge,

Öğrenim belgesi, askerlik durum belgesi, hükümlüler için eski hükümlü belgesi evraklarını teslim edeceklerdir.

TCDD engelli alım ve eski hükümlü alım ilanını incelemek için tıklayınız.


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Barbarosugur5171@hotmail.com 2 yıl önce
Işten çıkarıldım iş arıyorum mağdurum 46 yaşındayım
Özal erörs 2 yıl önce
Bende iş arıyorum
Barbaros UĞUR 2 yıl önce
İşe ihtiyaçım var
Barbaros Uğur 2 yıl önce
Işsizim iş arıyorum mağdurum