TCDD 263 Kamu İşçisi Alımı! Başvurular Bugün Başlıyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yollarında istihdam edilmek üzere 60 şehirde istihdam edilmek üzeri 263 kamu işçisi başvuruları bugün itibariyle başladı. İlgili adaylar için başvurular ve detaylar haberimiz detayında…

Kamu Personeli Alımı 26.12.2019, 00:01 26.12.2019, 12:05
TCDD 263 Kamu İşçisi Alımı! Başvurular Bugün Başlıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere memur, daimi işçi, sürekli işçi, İŞKUR ilanları ve diğer statülerde kamu personel alımları ilanlarının 2019 yılının son günlerinde alımlar hız kesmeden devam ederken TCDD öncesinden yayımlamış olan 263 kamu işçisi alımı için başvurular bugün itibariyle başlamıştır.

TCDD farklı unvanlarda istihdam edilmek üzere 60 şehirde 263 kamu işçisi alımı başvurusu Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden online olarak yapıldığı gibi ilgili adaylar İŞKUR İl/İlçe Müdürlüklerinden şahsen de başvuruda bulunabilirler.

İlgili adaylar daha önce yayımlanan TCDD 60 şehre kamu işçisi alımı için yenilenen ilan ile kılavuzu aşağıda verilmiş olup başvurular 26 Aralık 2019 tarihi itibariyle yarın başlıyor. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için unvanlar Lokomotif tamircisi ve vagon personeli, Makinist, Motor tamircisi, Tezgâh makine ve talaşlı imalat ve Elektrikçi alımı yapılacağı ilan edilmişti.

TCDD kamu işçisi alımı kılavuzu için tıklayınız. Kamu işçisi alımları iş ilanlarına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Haydar 1 yıl önce
Issiz 2yldlr zabuka temiz ankaradan
veysel köroglu 1 yıl önce
demir yolu sinyalizasyon ve makas moturu motaj tamir ve bakim isinde calistim sirketin isi bitince ortada kaldik demiryolu bu konularda yardimci olabilecegimi dusunuyorum yetkililere duyrulur
Tanju Bulum PERSONEL Engel oranı yüzde 54 tiren yollarda bekçilik yaparım inşallah alım yaparlar ? 1 yıl önce
Tanju. Bulum ben / 54 Engelliyim ve işsizim EKPSS Tercih yaptım tercihde TCDDY çıkmadı ve ÖSYM tercihinde de çıkmadı onun için TCDDY yollarına Tercih yapmadım TCDDY yollarına çıkarsa iyi olur ?