T.C Kültür Ve Turizm Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak

T.C Kültür Ve Turizm Bakanlığına bağlı olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası tarafından kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS şartı istenmeden 35 adet kadrolu işçi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 10.11.2020, 09:13 11.11.2020, 00:29
T.C Kültür Ve Turizm Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak

T.C Kültür Ve Turizm Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak

T.C Kültür Ve Turizm Bakanlığına bağlı olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası tarafından kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS şartı istenmeden 35 adet kadrolu işçi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurmak isteyen adayların aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 50 Çukurambar - Ankara

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi alımı ilanı başvuru tarihi 9.11.2020 tarihinde başlayacak ve 13.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Telefon bilgisi: 0 312 470 80 00

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://media.iskur.gov.tr/41553/ankara-cumhurbaskanligi-senfoni-orkestrasi-konser-alanlari-isletme-mudurlug-13-11-2020.pdf 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)