TC İşbankası Memur Alımı

Banka Memuru Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İş bankası bünyesinde görevlendirilmek üzere Memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 26.12.2020, 10:28 27.12.2020, 10:23
TC İşbankası Memur Alımı

TC İşbankası Memur Alımı

Banka Memuru Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İşbankası bünyesinde görevlendirilmek üzere Memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/memur

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İşbankası Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İşbankası Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Selçuk çelik 4 ay önce
Iş bankası özel değil mi