TBB Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Belediyeler Birliği kendi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 4 adet Uzman personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 18.12.2020, 07:30 18.12.2020, 14:30
TBB Kamu Personeli Alımı

TBB Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı için işi lanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Belediyeler Birliği kendi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 4 adet Uzman personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanı son başvuru tarihi 21.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Tunus caddesi No: 12 Kavaklıdere - Çankaya - ANKARA

Resmi ilan Linki aşağıdadır

https://media.iskur.gov.tr/42645/ankara-turkiye-belediyeler-birligi-personel-a-s-21-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Türkiye Belediyeler Birliği uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)