Tavas Yardımlaşma Vakfına Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı

Daimi hizmetli alımı için yayınlanmış olan güncel kamu işçi alımı ilanları bilgilerinde Denizli iş ilanları ile birlikte Tavas sosyal yardımlaşma vakfı bünyesine yardımcı hizmet görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.10.2021, 11:13 09.10.2021, 13:17
Tavas Yardımlaşma Vakfına Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı

Kamu memur alımı ilanları kapsamı ile birlikte dayanışma vakfı alımları için başvuracakların medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmaları gerekiyor.


SYDV Başvuru Bilgileri Nedir?


Tavas iş ilanı son başvuru tarihi 12.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri için kurumun aşağıda yazılı adrese şahsen başvurunuz.

Orta Mahallesi Hükümet Caddesi No: 48 Tavas


Hizmetli Alımı Başvuru Şartları Nedir?


İlan başlangıç tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş olmak ve 40 yaşından küçük olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve TC Vatandaşı olunması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Tavas ilçe sınırları içinde yaşıyor olmaları gerekiyor.

Tavas eleman alımı için bütün kişilerin en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu iş ilanları için gerekli olan başvuruyu yapacak olan vatandaşların bilgisayar ofis programlarını iyi derece kullanmaları gerekiyor, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve tempolu bir şekilde çalışmaya alışkın olması gerekmekte.


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı