Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi Alımı

Belediye bünyesine Mühendis alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Taşoluk Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 28.10.2020, 13:51
Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi Alımı

Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi Alımı

Belediye bünyesine Mühendis alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Taşoluk Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi Alımı ilanı başvuru tarihi 25.11.2020 tarihinde başlayacak ve 27.11.2020 tarihinde başvuru sona erecektir.

Başvuracak adaylar başvurularını şahsen aşağıda bulunan adrese yapmaları gerekiyor.

Bahçelievler Mahallesi, Milli İrade Şehitleri Caddesi No: 66 Taşoluk / Afyonkarahisar

Başvurn adayların 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari 70 KPSS puanını almış olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Taşoluk Belediyesi Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)