Tarım Ve Orman Bakanlığı Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacaktır

Kadrolu Temizlik Görevlisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 adet kadrolu Temizlik Görevlisi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 30.12.2020, 00:20 02.01.2021, 00:02
Tarım Ve Orman Bakanlığı Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacaktır

Tarım Ve Orman Bakanlığı Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacaktır

Kadrolu Temizlik Görevlisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 adet kadrolu Temizlik Görevlisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TOB 50 adet Temizlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 4.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞYERİ ÜNVANI kısmına TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TOB Temizlik Görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Hasanucak 4 ay önce
Yaş şartı kaç?
Nihat yazici 4 ay önce
Yas sarti kac
Yakup 4 ay önce
05468918216