Tarım Ve Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı

Kamuya personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Tarım Ve Orman Bakanlığı, TAGEM bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet endüstri mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.04.2021, 00:00 15.04.2021, 08:15
Tarım Ve Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı

Tarım Ve Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı

Kamuya personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Tarım Ve Orman Bakanlığı, TAGEM bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet endüstri mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü ilanı son başvuru tarihi 25.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/tarim-orman-bakanligi-personel-alimina-iliskin-is-basvurusu

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TAGEM Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - TAGEM Personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - TAGEM Personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - TAGEM Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - TAGEM Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - TAGEM Personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - TAGEM Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - TAGEM Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - TAGEM Personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TAGEM Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. TAGEM Personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TAGEM Personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. TAGEM Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TAGEM Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. TAGEM Personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ersin 3 hafta önce
Slm izmir buca tınaztepeden iş deneyim çok ototamir ve montaj çok sayıda el tekım aletleri ve bilgin vardır işsizim yardımcı olursanız çok sevinirim çalıştıgım coronadan dolayı kapandı lütfen yardımcı olursanız sevinirim çok 05550840935