Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü’ne Pilot Alıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğüne sınav şartsız mülakat yöntemi ile sözleşmeli statüsünde 1 kaptan Pilot(uçak) alacağını yeni yayımladığı ilan ile duyurdu. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 27.06.2019, 01:57 27.06.2019, 01:59
Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü’ne Pilot Alıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünce yayınlanan ilana başvurular beştepe mah. söğütözü cad. No:8/1 Yenimahalle adresindeki Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup 08.07.2019 tarihi saat 09.00’da başlayıp 16.07.2019 tarihi saat 16.00’da sona erecektir. Bu tarihler öncesi ve sonrasında yapılan başvurular ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Başvuru sırasında gerçeğe aykırı beyan veren veya istenilen belgeleri eksik tespit edilen müracaatlar geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Başvuruda bulunulacak adaylarda istenen genel şartlar;Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak , askerlik hizmetini yerine getirmiş olmak, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak ve Orman Genel Müdürlüğünce yapılacak mülakatta başarılı olmak.

Yapılacak mülakatta adayların mesleki bilgi ve yeteneği, konuyu kavrayıp ifade etme yeteneği, muhakeme gücü tespit edilecek olup genel yetenek ve genel kültür, mesleğe uygunluğu, özgüveni değerlendirilecektir.
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu bu ilanın özel şartları, istenilen belgeleri ve genel hususlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)