Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personeli İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı Uhdesinde Bulunan İl Tarım Müdürlüğüne en az ilköğretim mezunu kamu personeli alımı yapmaktadır. Başvuru 17-21 Haziran arasında olup başvuruda bulunacak adayların şartları neler…

Kamu Personeli Alımı 14.06.2019, 15:02
Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personeli İşçi Alımı

Tarım Bakanlığının yayımlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu adaylar arasından kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Kimlerin başvuruları kabul edilmekte genel ve özel şartlar neler.

Adayların başvuruları 17 – 21 Haziran 2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden resmi web sitesi üzerinden veya şahsen yapılacaktır. İlgili adaylar başvurularını 17 Hazirandan itibaren başvuruda bulunabilir. Son başvuru tarihi 21 Haziran 2019 olarak verilmiştir.

Tarım ve Orman Bakanlığı kamu personeli işçi alımı için şartlar neler; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları arasından, en az ilköğretim mezunu en fazla lise mezunları arasında olan adayların başvuruları kabul edilmekte olup KPSS şartı aranmamaktadır.

İstihdam edilecek il Artvin İli olup ikamet şartı İl ve İlçe sınırları içerisinde bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuruya (Eski Hükümlü) statüsünde olanların başvuruları kabul edilecektir. Alınacak personel 1 Kişi beden işçisi olarak istihdam edilecek.

Tarım Bakanlığı işçi alım metni için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@