Tarım Ve Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacaktır

Kadrolu işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 adet kadrolu Kalorifer Ateşçisi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2020, 13:23
Tarım Ve Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacaktır

Tarım Ve Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacaktır

Kadrolu işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 adet kadrolu Kalorifer Ateşçisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TOB 8 adet Kalorifer Ateşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 4.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞYERİ ÜNVANI kısmına TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Orman Bakanlığı Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)