Tarım Ve Orman Bakanlığı Aşçı Alımı Yapılacaktır

Kadrolu işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 adet kadrolu Aşçı alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.01.2021, 12:13 01.01.2021, 19:38
Tarım Ve Orman Bakanlığı Aşçı Alımı Yapılacaktır

Tarım Ve Orman Bakanlığı Aşçı Alımı Yapılacaktır

Kadrolu işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 adet kadrolu Aşçı alımı yapacaktır.

Aşağıda bulunan videoyu izleyerek İŞKUR başvurusunun nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TOB 20 adet Aşçı Alımı ilanı son başvuru tarihi 4.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞYERİ ÜNVANI kısmına TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TOB Aşçı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - TOB Aşçı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - TOB Aşçı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - TOB Aşçı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - TOB Aşçı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - TOB Aşçı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - TOB Aşçı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - TOB Aşçı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - TOB Aşçı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - TOB Aşçı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TOB Aşçı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TOB Aşçı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TOB Aşçı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TOB Aşçı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TOB Aşçı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TOB Aşçı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TOB Aşçı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TOB Aşçı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)