Tarım ve Orman Bakanlığı 3 Kişi Kamu Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 3 kişi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup 14 Haziran 2019 sona erecektir. İş başvuru formu, şartlar ve detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 08.06.2019, 10:42 08.06.2019, 13:47
Tarım ve Orman Bakanlığı 3 Kişi Kamu Personeli Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı DBP yapmış olduğu ilana göre 3 kişi taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyurunun tüm detayları haberimizde.

Yayımlanan duyuruya göre Bartın Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 2 kişi engelli kadrosundan Bilgisayar İşletmeni operatörü olarak kamuda istihdam edileceğini duyurulmuştur. Alınacak kamu personelleri 657 sayılı Devlet Memurları genel alım şartlarına haiz olması gerekmektedir. İş başvuru formu aşağıda verilmiştir.

Yayımlanan duyuru ile Bartın Valiliği uhdesinde bulunan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü 1 kişi eski hükümlü temizlik görevlisi alacağını duyurdu. Temizlik görevlisi olarak kamuda istihdam edilecek personel belirsiz süresiz işe alınacaktır. Alımı yapılan temizlik görevlisi 657 sayılı Devlet Memuru alım şartına haiz olması istenmektedir. İş formu aşağıda verilmiştir. Son başvuru 14 Haziran 2019 olarak ilan edildi.

Temizlik görevlisi alım iş başvuru formu tıklayın.

Bilgisayar İşletmeni operatörü alım iş başvuru formu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Tolga vardar 2 yıl önce
Murat dülger 2 yıl önce
Temizlik görevlisi
Murat dülger 2 yıl önce
Temizlik
Sbsbbsb 2 yıl önce
Boyle giderse eski degil yeni hukumlu olacam az kaldi