Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Merkez Birliği müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 35 adet memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2020, 10:10 13.12.2020, 00:14
Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı

Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tarım Merkez Birliği müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 35 adet memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz

https://www.tarimkredi.org.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Tarım Merkez Birliği 35 Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)