Tarım Kredi Kooperatifleri 8 Farklı İle 84 Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri, 8 farklı ilde görevlendirmek üzere 84 kamu personeli alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.03.2019, 13:30 02.03.2019, 13:32
Tarım Kredi Kooperatifleri 8 Farklı İle 84 Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin yayınladığı personel alımı ilanında; Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Uşak, Afyonkarahisar, Çanakkale, Bursa ve Balıkesir illerinde görevlendirmek üzere kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi kadrolarına 84 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvurular 8 Mart 2019 tarihinde sona erecektir. 84 personel alımı ilanına başvurmak isteyen adayların Balıkesir Bölge Birliği’ne veya Kütahya Bölge Birliği’ne şahsen başvuru yapmaları istenmektedir.

Adayların; Türk vatandaşı olması, Balıkesir için 21 Mart 1989 tarihi ve sonrasında Kütahya için 27 Mart 1989 ve sonrasında doğmuş olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmaması, kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Yayınlanan ilana ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Ön lisans mezunu adaylarda aranan sınav şartı 2018 KPSS-Ön lisans sınavından en az 60 puan almış olmak, lisans mezunu adaylarda aranan sınav şartı 2017, 2018 KPSS-Lisans sınavından en az 60 puan almış olmak olarak belirtilmiştir. Lisans mezunu adayların üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümlerinden mezun olmaları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Tarım Kredi Kooperatifleri 84 personel alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.  

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Serkan 2 yıl önce
Kardeşim tutturmusunuz bi lise ön lisans yüksek okul diye gidiyosunuz hayir dir baştaki büyükler ilk okulun hiçmi bilgisi yok ya yazik günah be nekadar adaletsiz bir seçim bizim devletimiz ya arkadaşlar ben ne insan evlatlari tanidim yüksek okul bitiripte ilk okuldan mevzun olan adamin yaptigi işi yapamadigini cok gördüm haksizlik adaletsizlik yapmayin bu garip insanlarda yesin bir lokma ekmek yav
Bir Anne 2 yıl önce
Tarım Kredi koperatiflerineneden biyoloji mezunları ibaresi yok merak ediyorum ikdisattan işletmeye hukaka kadar var biyoloji yok neye istinaden merak ediyorum hiç bir yerde biyoloji yok neden açmışlar fakültelerde bu bölümü
2 yıl önce
Ben ilkögretim mezunuyum ne gibi işe girebilirim bilgilendirirmisiniz ricalarımla
Sefa kayıran 2 yıl önce
Her angi bir memurluk