Tarım Bakanlığı Kura Çekilişi İle Temizlik İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı iş ilanları bilgisi yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Tarım bakanlğı kendi bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Temizlik İşçisi Alımı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.05.2021, 07:59 06.05.2021, 12:16
Tarım Bakanlığı Kura Çekilişi İle Temizlik İşçisi Alımı

Tarım Bakanlığı Kura Çekilişi İle Temizlik İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı iş ilanları bilgisi yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Tarım bakanlğı kendi bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Temizlik İşçisi Alımı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tarım bakanlığı ilanı son başvuru tarihi 07.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006015018

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tarım bakanlığı temizlikçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)