Tarım Bakanlığı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı

Yayınlanan ilana göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı uhdesinde bulunan kuruma Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı branşlarda personel alımı yapmaktadır. Başvurular başlamış olup detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 09.01.2020, 16:01 09.01.2020, 20:32
Tarım Bakanlığı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yayınladığı ilan ile Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuruları başlamış olup başvuruda bulanmak için İŞKUR iş ilan numaraları ve şartlar aşağıda verilmiştir.

Tarım Bakanlığı yayınladığı ilan ile Su Ürünleri Gıda İşleme İşçisi ile Çoban alımı yapılmaktadır. Alımlar İŞKUR aracılığıyla yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 13 Ocak 2020 olarak ilan edilmiştir.

Su Ürünleri Gıda İşleme İşçisi ilanına başvuru için adayların engelli işçi statüsünde görev alabilecek şartları sağlamaları gerekmektedir. takip edilecek İŞKUR ilan numarası 00005347281 olarak açıklanmaktadır. Ayrıca Çoban/Sürü Yönetim Elemanı (Küçükbaş Hayvan) personel alımı için de başvuru yapacak olan adayların takip edeceği İŞKUR ilan numarası 00005347267 olarak ilan edilmiştir.

Başvurular 13 Ocak 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilanları üzerinden online olarak yapılmaktadır. Kura çekimi isi 17 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olup kura çekim yeri ise Van İl Tarım Müdürlüğünde yapılacağı duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Osman 1 yıl önce
Engeliler içini?acaba adanavarmı arlaında
Mustafa ateş 1 yıl önce
Mustafa ateş ordu fatsa serbet calışan cifci lik belgem var
Sedat bozkurt 1 yıl önce
Ne iş olursa yaparim ilk okul mezuniyim bir yil elektirik işi yaptım