Tarım Bakanlığı 13 Sözleşmeli Memur Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı yayınladığı ilana göre 13 memur alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adayların başvuru şartları ve ilan kılavuzu haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 07.05.2020, 03:11 22.06.2020, 21:40
Tarım Bakanlığı 13 Sözleşmeli Memur Alımı

Resmi Gazetede yayınlanan Tarım ve Orman Bakanlığında istihdam edilmek üzere yüksek maaşlı 13 memur alımı yapılacağı ilan edilmiş olup ilgilenen adaylar için başvuru şartları ile ilan kılavuzu haberimiz detaylarında verilmiştir.

Başvuru şartları neler;  Lisans mezunu adaylar arasından Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir. Erkek adaylar askerlik çağına gelmemiş veya muvazzaf askerlik hizmetini tamamlamış yada yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

İlgilenen adaylar için 7 Mayıs 2020 tarihi itibariyle başvurular başlamış olup son başvuru 22 Mayıs 2020 olarak ilan edilmiştir. Adaylar başvuruların Tarım ve Orman Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda online olarak yapacaklardır.

Başvuru detayları ve diğer tüm şartlara ulaşmak için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ali balcı 1 yıl önce
Elektirik eletronik
İzzet05536841807onlisans mezunuyum 1 yıl önce
Hangi bölüm kere alıyor sunuzelektrik ve enerji bölümü santiyebilgisayar tek nikerligi