Tapu ve Kadatro Genel Müdürlüğü Personel Alımı İlanı Yayınladı

Tapu ve Kadatro Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilanla personel alımı yapacağını duyurmuş olup adaylar için son başvuru tarihi 7 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

Tapu ve Kadatro Genel Müdürlüğü Personel Alımı İlanı Yayınladı

Tapu ve Kadatro Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı alınacak personel Sözleşmeli Pilot olarak istihdam edilecektir. Devlet Memuru alımı için başvuru yapacak adayların Ülke genelinde çalıştırılmayı, Ulusal ve uluslararası yapılacak tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmesi, görevle ilgili 7/24 zaman esasına göre çalışmayı kabul etmesi, Kurumda göreve başladıktan sonra 3 yıl süresince sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmemesi, Türk Silahlı Kuvvetleri veya hava uçuş eğitim kurumlarından pilot lisans ve sertifikasına sahip olması şartı vardır.

Ayrıca adayların Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) SHY-1 uyarınca alınmış Uçuş Ekibi Lisansı na sahip olması, Başvuru tarihi itibariyle geçerli minimum CPL(A) / IR (A) lisansı ve çift motor IR lisansına sahip olmak ve ayrıca ATPL teori sınavlarını geçmiş olmak, ICAO EK-1 / SHT-MED’e göre 1.Sınıf sağlık sertifikasına sahip olmak, en az 1000 saat uçmuş olmak ve bu uçuşlarını SHGM kurallarına göre düzenlenmiş Pilot Uçuş Kayıt Defterinden belgelemek gerekmektedir.

Adaylar sözlü sınavla alınacak olup aşşağıdaki ekte sunduğumuz Sözleşmeli Pilot nitelikleri formunu doldurarak ve diğer istenen belgeler ile beraber 3 Aralık 2018 tarihinden başlayarak 7 Aralık 2018 tarihine kadar Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklardır.

Tapu ve Kadatro Genel Müdürlüğü başvuru formu ve ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem Şeker
Erdem Şeker - 6 ay Önce

İş e ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum 05331418423

Muhammet acar
Muhammet acar - 6 ay Önce

Issizim şoförlük veya tadilat isi olabilir ciraklik meslek lisesi mezunuyum plastik kapi pencere dogroma ustasiyim tel 05315409137