Tapu ve Kadastro Müdürlüğüne Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Tapu ve Kadastro genel Müdürlüğüne 5 adet Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 30.11.2020, 09:20 01.12.2020, 09:45
Tapu ve Kadastro Müdürlüğüne Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Müdürlüğüne Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Tapu ve Kadastro genel Müdürlüğüne 5 adet Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanı başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde başlayacak ve 04.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr üzerinden elektronik ortamda yapılması zorunludur.

Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?cd0ca072-1609-449e-862e-aa36a8ed25de

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)