Tapu Kadastro Müdürlüğüne Memur Alımı

Tapu Kadastro Müdürlüğü personel alımı yapmak için ilan yayınladı. yayınlanan ilanda Tapu Kadastro Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 20 adet Müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 31.10.2020, 00:00 02.11.2020, 09:11
Tapu Kadastro Müdürlüğüne Memur Alımı

Tapu Kadastro Müdürlüğüne Memur Alımı

Tapu Kadastro Müdürlüğü personel alımı yapmak için ilan yayınladı. yayınlanan ilanda Tapu Kadastro Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 20 adet Müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına son başvuru tarihi 2.11.2020 olarak belirtilmiştir.

Başvuracak olan adaylar sınav başvuru formunu, https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/girisgecis.aspx?id=TKB adresinden doldurarak ve çıktı alınarak ıslak imza ile imzalanacaktır.

Başvurular şahsen veya iadeli posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılması gerekiyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Ek Hizmet Binası Kızılay Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 15 06420 Demirtepe - Çankaya - ANKARA

Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanı Hukuk bölümü için A grubu KPSSP9 puan türünden en az 85 puan almış olmak,

Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanı Teknik bölüm için A Grubu KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak,

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/10/20201020-4-4.pdf

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Tapu Kadastro Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)