Tapu Kadastro Müdürlüğüne Bilişim Personeli Alımı

Tapu Kadastro müdürlüğü personel alımı yapılması için ilan yayınlanmış bulunmakta. Yayınlanmış olan resmi ilanlarda Tapu Kadastro Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak için sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirileceği bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 08.11.2020, 00:16 09.11.2020, 09:04
Tapu Kadastro Müdürlüğüne Bilişim Personeli Alımı

Tapu Kadastro Müdürlüğüne Bilişim Personeli Alımı

Tapu Kadastro müdürlüğü personel alımı yapılması için ilan yayınlanmış bulunmakta. Yayınlanmış olan resmi ilanlarda Tapu Kadastro Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak için sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirileceği bildirildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yayınlanmış olan Tapu Kadastro Müdürlüğü sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına son başvuru tarihi başvuru tarihi 9.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar başvurularını https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/girisgecis.aspx?id=pdb sitesi üstünden gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Başvuracak olan tüm adaylar istenmekte olan evrakları tarayarak elektronik ortama aktarılması neticesi ile başvuru işlemini tamamlayacaklardır.

İSTENİLEN BELGELER

1. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Tapu Kadastro Sözleşmeli bilişim personel alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)