Tanoba Belediyesi KPSS 65 Puan Memur Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Tanoba Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere memur alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 25.04.2021, 13:47 26.04.2021, 11:00
Tanoba Belediyesi KPSS 65 Puan Memur Alımı

Tanoba Belediyesi KPSS 65 Puan Memur Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Tanoba Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tanoba Belediyesi İtfaiye eri alımı ilanı başvuru tarihi 26.04.2021 tarihinde başlayacak ve 28.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 65 puan şartı bulunmakta.

En az lise mezunu olma şartı bulunmakta.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin şahsen aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor. Veya bilgi@tanoba.bel.tr mail adresine belgelerinizi yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

Yazı İşleri Müdürlüğü Tanoba Belediyesi Hizmet Binası Bahçelievler Mahallesi Şht.Er Adil Doğan Caddesi No:10 Tanoba - Merkez

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tanoba Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Tanoba Memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Tanoba Memur ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Tanoba Memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Tanoba Memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Tanoba Memur ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Tanoba Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Tanoba Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Tanoba Memur ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tanoba Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tanoba Memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tanoba Memur ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tanoba Memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tanoba Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tanoba Memur ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)