SYDV ve İl Özel İdare KPSS Şartsız Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ve İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

SYDV ve İl Özel İdare KPSS Şartsız Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, temizlik işçisi ve şoför; İl Özel İdare Müdürlüğü temizlik işçisi alımı yapmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adayların İl Özel İdare Müdürlüğü için Aksaray İl Özel İdaresi’ne, SYDV için Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvurmaları gerekmektedir.

Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 erkek 2 bayan personel alımında adaylarda aranan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2 erkek aday için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, en az 18 en fazla 45 yaşında olmak, Kaş ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, en az ilkokul mezunu olmak olarak belirtilmiştir.

Aksaray İl Özel İdare temizlik görevlisi alımında adayların sahip olması gereken özellikler arasında; Türk vatandaşı olmak, erkek olmak, 18 yaşından gün almış olmak ve emekliliğe hak kazanmamış olmak, herhangi bir sigortalı işte çalışıyor olmamak, en az ilkokul mezunu olmak ve son 6 aydır Aksaray ilinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

SYDV ve İl Özel İdare personel alımı ilan metinlerinin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan  demir
Ayhan demir - 5 ay Önce

İşsizim iş artıyorum am bulamiyorum

Hamdullah mutlu
Hamdullah mutlu - 5 ay Önce

İşsizim iş ariyorum

TUBA AKBAŞ
TUBA AKBAŞ - 5 ay Önce

Esim yok ioi çocuğum var bakmakla hukumlu oldugum emegimin karsiligi almak için bi iştiyorum.

Abdurrahman balık
Abdurrahman balık - 5 ay Önce

Işzim lütfen çoluk çocuğum geleceği için yardımcı olun heppinizden Allah razı olsun sevgi ve saygılarımı sunarım