SYDV Vakfına Şoför Alımı Yapılacak

Şoför alımı yapılabilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisinde Kastamonu İnebolu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesine 1 adet şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.03.2021, 09:52
SYDV Vakfına Şoför Alımı Yapılacak

SYDV Vakfına Şoför Alımı Yapılacak

Şoför alımı yapılabilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisinde Kastamonu İnebolu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesine 1 adet şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kastamonu İnebolu yardımlaşma vakfı personel alımı ilanı son başvuru tarihi 11.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

İrtibat Kişisi: M.Sait TOK

Telefon bilgisi: 0 366 811 48 21

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İnebolu yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İnebolu yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)