SYDV Sosyal Yardımlaşma Görevlisi Alımı Yapacak

SYDV vakfı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Bağçılar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak.

Kamu Personeli Alımı 05.04.2021, 12:32 07.04.2021, 00:10
SYDV Sosyal Yardımlaşma Görevlisi Alımı Yapacak

SYDV Sosyal Yardımlaşma Görevlisi Alımı Yapacak

SYDV vakfı personel alımı iin iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Bağçılar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bağçılar SYDV ilanı son başvuru tarihi 15.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bağçılar SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Bağçılar SYDV ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Bağçılar SYDV ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bağçılar SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bağçılar SYDV ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bağçılar SYDV ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bağçılar SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bağçılar SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bağçılar SYDV ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)