SYDV Personel Alımı Gerçekleştirecek

SYDV personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Çay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kendi biriminde çalıştırılmak için 3 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını bildirdi.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2020, 14:08 08.11.2020, 00:18
SYDV Personel Alımı Gerçekleştirecek

SYDV Personel Alımı Gerçekleştirecek

SYDV personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Çay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kendi biriminde çalıştırılmak için 3 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını bildirdi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru linki aşağıdadır

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

1. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların İyi derece de bilgisayar kullanabiliyor olmak gerekiyor.

2. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak gerekiyor.

3. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı gerekiyor.

4. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların YÖK tarafından tanınan Üniversitelerin Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

5. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olmak gerekiyor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)