SYDV Müdürlüğü 5 Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

Ilgaz Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 5 personelin Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiyor.

Kamu Personeli Alımı 16.05.2020, 16:00 22.06.2020, 20:43
SYDV Müdürlüğü 5 Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çankırı İli Ilgaz Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yaptığı açıklamada alınacak 5 personelin geçici kadroda Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler (4 bayan 1 erkek)

Türk vatandaşı olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, Yaşlı bakım veya Engelli bakım sertifikasına sahip olmak (Lisans eğitimi almış adaylar için transkript ile belgelemek), Sosyal Hizmetlere bağlı kurumlarda yada SYDV’de çalışma tecrübesi olmak (Tercih sebebidir), Ilgaz ilçesinde ikamet etmek, 18 yaşını doldurmuş 45 yaşını doldurmamış olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için aktif araç kullanabiliyor olmak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ve Erkek adaylar için tamirat tadilat işlerinden anlıyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Öz geçmiş, Diploma veya mezuniyet belgesi, Nüfus cüzdan sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya engeli bulunmadığına dair sağlık raporu (İşe alınacak adaylardan istenmektedir), Sabıka kaydı, En az B sınıfı sürücü belgesi (Erkek adaylardan), Hasta bakım veya Engelli bakım sertifikası, İş tecrübesini gösteren SGK kaydı istenmektedir.

İlana başvurmak isteyen adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylar için son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
AYŞEGÜL ŞAHİN 11 ay önce
Merhaba Osmaniye merkez ilinde alımlar varmıdır ?