SYDV Kurumuna Büro Memuru Alımı Yapılacak

Büro Memuru Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bitlis Hizan Sosyal Yardımlaşma Vakfına 1 adet Büro memuru alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2020, 00:26 28.11.2020, 16:49
SYDV Kurumuna Büro Memuru Alımı Yapılacak

SYDV Kurumuna Büro Memuru Alımı Yapılacak

Büro Memuru Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bitlis Hizan Sosyal Yardımlaşma Vakfına 1 adet Büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bitlis Hizan SYDV Büro memuru ilanına son başvuru tarihi 30.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hizan SYDV Büro memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hizan SYDV Büro memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hatice 3 ay önce
Lisans bitirmek için son senem yani niye bu şartları bu kadar detaylandiriyorlar ben anlamış değilim açık öğretim devam ediyorum sonuçta engel olmamalı bu durum niye orda ikamet eden illa biz gitmeyi göze alıyoruz da niye bu durumları zira koşuyor bu kurumlar offff