SYDV Kurumuna 4000 Lira Ücret İle Personeli Alımı

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Taşkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere Yardımcı hizmetler görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.12.2020, 08:08 09.12.2020, 00:48
SYDV Kurumuna 4000 Lira Ücret İle Personeli Alımı

SYDV Kurumuna 4000 Lira Ücret İle Personeli Alımı

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Taşkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere Yardımcı hizmetler görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Taşkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekiyor.

İrtibat kişisi: Ayşe Erdoğan

İrtibat telefonu: 0 332 497 13 37

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - SYDV Yardımcı hizmetler görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Kamol 6 ay önce
Taşkentte oturanà hayırlı olsun